Porażka Powiśla II Dzierzgoń w Miłoradzu

Mimo całkiem dobrej gry piłkarze Powiśla II Dzierzgoń zanotowali porażkę 1:2 w meczu wyjazdowym z Deltą Miłoradz, w ramach rozgrywek V ligi.

Faworytem spotkania byli gospodarze, drużyna ze Starego Miasta od dawna znajduje się w samym "ogonie" ligowej tabeli. Jednak na boisku nie było widać wielkiej różnicy. Wprawdzie do przerwy prowadzili piłkarze Delty 2:0, jednak w 64 minucie gracze Powiśla II zdobyli bramkę kontaktową i osiągnęli przewagę. Niestety nie udało się zdobyć wyrównującego stan meczu gola.

Powiśle po tej porażce nadal zajmuje miejsce w strefie spadkowej V ligi, plasuje się na 15. pozycji z dorobkiem 11 punktów w 21 spotkaniach. Delta Miłoradz zajmuje 12. miejsce z 21 punktami w 22 meczach.