Powiśle Dzierzgoń pokonało rywali z Lęborka

Archiwum
Powiśle Dzierzgoń pokonało rywali z Lęborka w meczu XIV. kolejki rozgrywek IV ligi. Olimpia Sztum bezbramkowo zremisowała z KS Chwaszczyno.

Bezbramkowy remis Olimpii Sztum w meczu z KS Chwaszczyno uznać trzeba za sukces. Rywale zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, tydzień temu odprawili Powiśle Dzierzgoń z bagażem trzech bramek.

Olimpia zagrała w zestawieniu: Więckowski - A. Hadrysiak, Korda, Roszkowski, W. Pliszka, P. Kotowski (80, Maciąg), Skoczek (74, Neumann), Maciej Pietrzyk, Mateusz Pietrzyk, M. Pluta, Wilmański.

Powiśle Dzierzgoń zanotowało wygraną w meczu z Pogonią Lębork 3:1. Do przerwy 1:0 prowadzili jednak rywale. Bramki dla Powiśla zdobywali: Damian Czahuk w 47, Krzysztof Wierzba w 77 i Jędrzej Chyła w 86 minucie gry.

Powiśle zagrało w zestawieniu: Kowalski - Kacprowicz, Augustynowicz, M. Hadrysiak, Gajewski, Tomczyk, Mioduński, Wierzba, Chyła, Ruciński (55, Żebrowski), Czahuk (89, Drzyzga).

Po ostatnich spotkaniach Powiśle Dzierzgoń zajmuje w tabeli IV ligi 3. miejsce z dorobkiem 28 punktów, Olimpia Sztum zajmuje 12. lokatę z 17 punktami.