Powiśle Dzierzgoń przegrywa u siebie z Bytovią II

Piotr Piesik
W meczu o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej drużyna Powiśla Dzierzgoń uległa na własnym stadionie Bytovii II Bytów 1:2.

Do przerwy rezultat był bezbramkowy. Bramkę dla Powiśla zdobył Konrad Drzyzga w 60. minucie gry. Bytowianie zdobyli zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, po samobójczym trafieniu Augustynowicza.

Powiśle zagrało w zestawieniu: Kowalski - Kacprowicz, Gajewski, M. Hadrysiak, Zieliński, Mioduński, Wiercioch, Chyła (69, Cierlicki), Ruciński (71, Augustynowicz), Wierzba (55, Chwesiuk), Drzyzga (58, Orłowski).

W tabeli IV ligi Powiśle zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 33 punktów w 19 spotkaniach.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani