Powiśle Dzierzgoń wygrywa na wyjeździe!

PP
Piłkarze Powiśla Dzierzgoń wygrali mecz II kolejki rozgrywek IV ligi. Pokonali na wyjeździe Chojniczankę II/Jantar Pawłowo 2:1.

Tym samym biało-zieloni powetowali sobie choć w części straty punktów z pierwszego meczu rundy jesiennej IV ligi, kiedy na własnym stadionie tylko zremisowali z Czarnymi Czarne 1:1. Mecz z Chojniczanką II/Jantarem Pawłowo był niezwykle emocjonujący. Gospodarze prowadzili do przerwy 1:0. Wyrównującą bramkę zdobył w 73 minucie Jakub Gronowski (co mecz, to trafienie!), natomiast "złotego" gola na 2:1 strzelił już w doliczonym czasie gry Jędrzej Chyła.

W najbliższą sobotę, 18 sierpnia, Powiśle podejmuje na własnym stadionie Bytovię II Bytów. Początek spotkania o godz. 16.