Sukcesy w Pucharze Pomorza

opr. PP
Znakomicie spisali się sztumianie w czwartych zawodach tegorocznego Pucharu Pomorza w Nordic Walking, rozgrywanych w Grudziądzu. Sześciokrotnie reprezentanci LKS Zantyr stawali na najwyższym stopniu podium.

Zawody były silnie obsadzone, marsze ukończyło 256 osób. Jak informuje Ryszard Mazerski, prezes LKS Zantyr, najlepiej spisały się nasze panie. Oto wyniki.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zdobyły Magdalena Bucewka (czas 34.41), Ewa Zembrzuska (34.55) i Ewa Bucewka (40.58) - wszystkie na dystansie 5 km.

Drugą lokatę na 5 km zajęła Maria Mazerska (35.15). Trzecie miejsca przypadły Irenie Kołpak (czas 1.13,15) i Janowi Kołpakowi (1.08,12) na 10 km.

Miejsca pozostałych sztumian:
Krystyna Anaczkowska (36.16) - 5. miejsce na 5 km.
Ryszard Mazerski (35.26) – 5 miejsce na 5 km.
Brygida Stępka (39.26) - 9. miejsce na 5 km.
Halina Demska (40.25) - 10 miejsce na 5 km.
Maria Bujalska (41.19) - 17. miejsce na 5 km.
Barbara Gruszka (41.47) - 11. miejsce na 5 km.
Maria Topolewska (42.09) - 13. miejsce na 5 km.
Małgorzata Kosmala (42.54) - 17. miejsce na 5km.
Katarzyna Bujalska (44.20) - 6. miejsce na 5 km.
Alfred Warczak (47.25) - 11. miejsce na 5 km.

Obok publikujemy zdjęcia z Grudziądza, udostępnione przez Ryszarda Mazerskiego.
Kolejne zawody z cyklu Pucharu Pomorza w Nordic Walking odbędą się w najbliższą niedzielę, 10 czerwca w Sopocie.