Sztumianie pobiegli w maratonie w Dębnie

PP
Trójka sztumskich biegaczy wystartowała w 40. Maratonie Dębno.

Bieg ukończyło 1340 osób, zwyciężył Morkama Beriso (Etiopia) z rezultatem 2.13,48. 229. miejsce zajął Krzysztof Lisogórski, 230. był Sławomir Rozenberg. Obaj uzyskali identyczny czas 3.28,58, ponieważ biegli cały maraton obok siebie. K. Lisogórski, dla którego był to drugi maraton w karierze, zajął ponadto 88. miejsce w kategorii wiekowej M-30. Dla S. Rozenberga to już 27 pomyślny start na trasie maratonu, zajął też 68. pozycję w kategorii M-40. A. Fila pokonał maraton już po raz 68 - gratulujemy! Zajął miejsce 1296. z czasem 5.01,48, ponadto był 61. w kategorii M-60plus.