Sztumianie szybko biegli w Malborku

Bogdan Cebula na drugim stopniu podium w swojej kategorii
Bogdan Cebula na drugim stopniu podium w swojej kategorii Archiwum organizatorów
Bardzo dobry start zanotowali reprezentanci Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum w III Biegu w Dniu Kobiet, rozegranym w Malborku. Rywalizowano na dystansie 5300 m.

Najlepiej zaprezentował się Rafał Chętnik, który zajął 12. miejsce w łącznej klasyfikacji z czasem 19.33, wygrał też kategorię wiekową M-35. Kategorię wiekową M-55 wygrał Andrzej Łukomski, zajmując 31. miejsce z czasem 21.18. Drugie miejsce w kategorii M-50 zajął Bogdan Cebula - na mecie 22. z czasem 20.21, oraz Krzysztof Spalk w kategorii M-20 - na mecie 23. z czasem 20.26.

Bieg ukończyło 369 osób. Więcej w piątkowym dodatku "Powiśle Sztum i Dzierzgoń".