Sztumianin dobrze rozgrywał w Chełmży

Roman Byczkowski odbiera puchar za drugie miejsce w Chełmży
Roman Byczkowski odbiera puchar za drugie miejsce w Chełmży Archiwum organizatorów
Kilku graczy w baśkę ze Sztumu i Mikołajek Pomorskich wzięło udział w III Otwartym Turnieju "Puchar Chełmży w Czarną Baśkę". Na podium uplasował się Roman Byczkowski, grający w barwach drużyny "Dziennika Bałtyckiego".

W sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rywalizowało 71 graczy w 17 drużynach. Rozegrano 4 rundy po 40 rozdań w kategorii indywidualnej i drużynowej.

Najlepszą drużyną okazał się AS PIK Arriva z Chełmży. Indywidualnie najlepszym graczem został Benedykt Olejniczak z drużyny Szczupak 12 Chełmża. N 2. miejscu uplasował się Roman Byczkowski ("Dziennik Bałtycki") z identycznym dorobkiem 18 pkt., o zwycięstwie zadecydowały tzw. małe punkty. Gratulujemy dobrego licytowania i rozgrywania!