Wysoka porażka Powiśla Dzierzgoń na własnym boisku

Powiśle Dzierzgoń (tu w białych koszulkach, w meczu ze Startem Miastko), tym razem zanotowało porażkę Mateusz Węsierski
W kolejnym spotkaniu o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej Powiśle Dzierzgoń uległo na własnym boisku drużynie Jaguara Gdańsk 0:3. Do przerwy był wynik bezbramkowy.

Pierwsza bramka dla gości padła w 53. minucie spotkania po błędzie obrony. Dzierzgonianie atakowali, starali się doprowadzić do wyrównania, jednak w samej końcówce meczu rywale dwukrotnie wykorzystali kontrataki.

Powiśle wystąpiło w składzie: Kowalski (46, Świderski) - Ruciński, Augustynowicz, S. Zieliński (20, J. Zieliński), Maluchnik, D. Orłowski, Mioduński, Gajewski, Drzyzga, Czahuk, Tomczyk (70, P. Orłowski). Widoczny był brak w składzie Powiśla Krzysztofa Wierzby i Andrzeja Borysa. Kowalski i Zieliński musieli zostać zmienieni z powodu kontuzji.