Bardzo dobry bieg sztumian w Gniewie

Archiwum
Bartosz Mazerski zajął 2. miejsce w IV Biegu Gniewskim na dystansie 10 km. Na podium stanęły także siostry Małgorzata i Elżbieta Tuwalskie.

IV Bieg Gniewski rozgrywano w malowniczej scenerii zabytkowego starego miasta Gniew, trasa w związku z tym była trudna, z dużymi różnicami poziomu. Zwyciężył Marek Kowalski z Żukowa w czasie 33.16. Drugi na mecie był Bartosz Mazerski z rezultatem 34.26. Marcel Bestvater uplasował się na 38. miejscu z czasem 41.22, lokatę niżej finiszowała Małgorzata Tuwalska - 41.38, druga w gronie kobiet.

Szymon Kaźmierczak z czasem 42.30 zajął 44. miejsce, Elżbieta Tuwalska z czasem 43.23 na 52. pozycji, Andrzej Krawiec uzyskał czas 1.05,50 i zajął 335. miejsce.

Ponadto Elżbieta Tuwalska wygrała kategorię K-30. Bieg ukończyły 374 osoby.