Bardzo dobry start sztumian w III ONICO Półmaratonie w Gdyni

Bartosz Mazerski podczas jednego z biegów wokół jeziora Zajezierskiego w Sztumie Piotr Piesik
Świetnie spisali się sztumscy sportowcy w III ONICO Półmaratonie w Gdyni. W gronie 5889 uczestników byli bardzo widoczni - najwyżej sklasyfikowany został Bartosz Mazerski, zajmując 13. miejsce i wygrywając swoją kategorię wiekową.

Bartosz Mazerski był czwartym Polakiem na mecie - z rezultatem 1.12,14 zajął 13. miejsce, był tez najlepszy w kategorii wiekowej M-40.

Na miejscu 139. "open" finiszowała Małgorzata Tuwalska z czasem 1.24,07, była też trzecia w kategorii wiekowej K-30.

W pierwszej "dwusetce" sklasyfikowani zostali jeszcze: Marcin Klonowski na 163. miejscu z czasem 1.25,13, na 167. pozycji Rafał Chętnik z czasem 1.25,21.

Gratulujemy! Więcej szczegółów w najbliższym wydaniu dodatku "Powiśle Sztum i Dzierzgoń".