Dobre wyniki lekkoatletów Zantyra w kolejnych zawodach biegowych

Jan Giembicki utrzymuje dobrą dyspozycję w zawodach
Jan Giembicki utrzymuje dobrą dyspozycję w zawodach Archiwum
Reprezentanci Zantyra Sztum w ostatnich dniach licznie startowali w zawodach lekkoatletycznych na terenie całego regionu.

Leon Treć wygrał kategorię M-60 plus w IV Pikniku Biegowym „Dla autyzmu” w Malborku. Na dystansie 5 km uzyskał czas 23.00 i zajął 36. miejsce. W kategorii M-50 na 3. miejscu finiszował Zbigniew Jażdżewski - z czasem 22.43 zajął 34. pozycję w gronie 150 startujących.

W Małym Wielkim Biegu w Straszynie na dystansie 13,5 km Marcin Kulas finiszował na 32. pozycji z czasem 1.24,45, Andrzej Krawiec z rezultatem 1.43,53 uplasował się na 116. miejscu w gronie 166 uczestników.

Marcin Klonowski pobiegł w 46. Maratonie w Dębnie. Z czasem 3.07,58 finiszował na 98. miejscu. Startowały 2294 osoby.

W biegu V Sopocka Wiosna na 5, na dystansie 5 km Elżbieta Tuwalska zajęła 2. miejsce wśród kobiet - z czasem 19.52 finiszowała na 31. pozycji open. Natomiast Jan Giembicki w tym samym biegu uplasował się na 14. miejscu z czasem 18.05. W kategorii wiekowej M-30 był czwarty.