Dobry start sztumian w Pucharze Pomorza

PP
Pierwsze zawody Pucharu Pomorza w Nordic Walking rozegrano w Łebie. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich reprezentanci Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum.

Debiutujący w zawodach tej rangi Mariusz Kiliszek był trzeci na dystansie 5 km w kategorii open, drugi zaś w swojej kategorii wiekowej. Trzecie miejsce, lecz na 10 km, zajął również Mirosław Anaczkowski, jednak zdecydowanie wygrał swoją kategorię wiekową.

W swoich kategoriach wygrywali też na 5 km Irena i Jan Kołpakowie, drugą lokatę zajął Eugeniusz Słonina. Mirosława Szpalerska, Krystyna Anaczkowska i debiutująca w zawodach Joanna Kiliszek, zajęły miejsca tuż za podium, czyli czwarte w swoich kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy! Kolejne zawody z cyklu Pucharu Pomorza odbędą się 20 kwietnia w Koszalinie.