Porażka Powiśla II Stare Miasto z Radunią Stężyca

PP
Piłkarze Powiśla II Stare Miasto ponieśli porażkę w wyjazdowym meczu o mistrzostwo V ligi z Radunią Stężyca 1:2.

Do przerwy prowadzili piłkarze ze Starego Miasta. Bramkę w 28. minucie gry zdobył Robert Jędrzejewski, który ładnym strzałem z woleja, z odległości około 16 metrów ulokował piłkę w siatce Raduni. Gospodarze uzyskali wyraźną przewagę w II połowie spotkania i zdobyli dwie bramki.

Po tej porażce Powiśle II spadło na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do końca rundy jesiennej pozostało jeszcze jedno spotkanie – za tydzień w Starym Mieście z Ceramikiem Łubiana.

W Stężycy Powiśle II zagrało w zestawieniu: Beger – Żuchowski, Komorowski, K. Kasprzak, Ł. Kasprzak, R. Kasprzak, Jędrzejewski, Kwiatkowski, Kacprowicz, Przemysław Lisiewicz, Kopylec (od 75. min. M. Bobko).