Powiśle II nie dało rady liderowi

PP
Piłkarze Powiśla II Stare Miasto przegrali w meczu wyjazdowym z liderem V ligi, Sokołem Zblewo, 0:2. Wynik został ustalony do przerwy.

Piłkarze Powiśla II stali przed niezwykle trudnym zadaniem, bowiem Sokół Zblewo to bardzo solidna drużyna, nieprzypadkowo prowadzi w ligowej tabeli. Jednak mecz nie zakończył się wcale klęską gości, gra w II połowie była już wyrównana. Przyznać jednak trzeba, że zwycięstwo Sokoła nie było ani przez moment zagrożone.

Powiśle II Stare Miasto zagrało w Zblewie w zestawieniu: Beger – Żuchowski (od 80 min. Parafiński), K. Kasprzak, Ł. Kasprzak, Kopylec, Kwiatkowski, Jędrzejewski, K. Lisiewicz, Przemysław Lisiewicz, Bobko (75, Patryk Lisiewicz), Goliński (60, Komorowski).