Sztumianie w czołówce nordic walking

Archiwum LKS Zantyr
Znakomicie spisali się reprezentanci Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr w trzecich zawodach Pucharu Pomorza, rozgrywanych w Jarosławcu.

Na starcie stanęło ośmioro zawodniczek i zawodników Zantyra, z tego grona sześcioro stanęło na podium zawodów, w tym troje na najwyższym stopniu.

Mariusz Kiliszek wygrał marsz na dystansie 6 km "open", także swoją kategorię wiekową M-50. Swoje kategorie na dystansie 6 km wygrali ponadto Irena i Jan Kołpakowie. Trzecie miejsce na tym samym dystansie zajęły Mirosława Szpalerska, Joanna Kiliszek i Barbara Krawczykowska. Na piątej pozycji finiszowała na dystansie 10 km Małgorzata Adamczyk, Mirosław Podolski na 6 km był szósty. Gratulujemy!