Szybko maszerowali w Pucharze Pomorza

Nordic walking zdobywa coraz większą popularność na Pomorzu
Nordic walking zdobywa coraz większą popularność na Pomorzu Archiwum klubu
Bardzo szybko maszerowali w Pucharze Pomorza w Nordic Walking reprezentanci Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr. W zawodach w Węgorzynie (powiat Łobez) kilkakrotnie stawali na podium najlepszych.

Mirosław Anaczkowski wygrał w swej kategorii wiekowej na dystansie 10 km (był tez drugi w klasyfikacji "open"), Irena Kołpak była najlepsza na dystansie 5 km, Jan Kołpak wygrał także na dystansie 5 km.

Ponadto trzecie lokaty zajęli Małgorzata Adamczyk na 10 km, Krystyna Anaczkowska, Mirosława Szpalerska i Eugeniusz Słonina na 5 km. Mirosław Podolski zajął czwarte miejsce, także na 5 km.